Garantujeme maximální výsledky v hubnutí!
Více než 20 let zkušeností, tisíce spokojených klientů, bezpečné a zdravé zhubnutí bez jo-jo efektu!

Říkáte si, proč někteří lidé dokážou zhubnout zcela jednoduše, bez velkého úsilí, zatímco Vy zkoušíte všechny možné rady, cvičení a diety s minimálním výsledkem?

Existuje logický a účinný způsob, díky kterému můžete zhubnout zdravě, bez hladovění, přirozeně a natrvalo.

V oblasti hubnutí, kondice a správné výživy působíme úspěšně více než 20 let, ve kterých jsme pomohli tisícům lidí dosáhnout jejich vysněné postavy. Pomůžeme i Vám!

Naše stravovací plány pro pohodlnou kontrolu váhy

Naše patentované stravovací plány Vám snadno pomohou snížit váhu. Jsou vytvořeny na přírodním základě, neobsahují léky a nabízejí individuální řešení, které přináší skutečné výsledky.

Díky našim základním principům získáte svou vysněnou postavu pohodlně, zdravě a efektivně. Ke zhubnutí přebytečných kil od nás navíc získáte i tyto výhody

  • individuální přístup, dlouhodobé a pravidelné poradenství s osobním poradcem bez hladovění
  • bez počítání kalorií
  • zvýšení vitality, výkonnosti a energie
  • koncepce hubnutí vytvořená na základě vědeckých výzkumů a klinických studií
  • udržení dosažených výsledků bez následného "jojo-efektu"

Naše zásada je zhubnout jednou a navždy za asistence osobního výživového poradce, který Vám pomůže dosáhnout úspěchu s našimi individuálně přizpůsobenými stravovacími plány.

Jak začít a zhubnout?

Jisté však je, že většina z nás se cítí dost zmateně, když se chceme orientovat v dietách a hubnutí. A není divu - v televizi, časopisech, prostě ze všech médií jsme doslova bombardováni nejnovějšími metodami hubnutí, které "zaručeně fungují". Reklamy nám většinou namlouvají, že při těchto metodách nemusíme téměř nic a že bez problémů získáme lepší postavu za pár týdnů apod. Jak je tedy možné, že pořád tloustneme a tloustneme? Že by snad tyto snadné metody nefungovaly?

Většina diet je navržena tak, že by člověk musel většinu času trávit v kuchyni. Jsou samozřejmě i finančně náročné, je potřeba si neustále počítat kalorie a trápíte se tím, že nemůžete jíst to, co máte rádi. Nebo Vám nabízejí jednoduché řešení, kdy naopak nemusíte dělat vůbec nic, stačí jen jíst zázračné pilulky. Opravdu se Vám chce uvěřit, že by to mohlo fungovat?

Doufáme, že nechcete žít a hubnout jedním z těchto způsobů. Dosáhnout své vysněné postavy tím totiž dlouhodobě nedokážete. Vůlí zhubnete možná nějaká ta kila, ale brzy je naberete zpět a budete se cítit daleko hůře. Prostě další pokus, co nevyšel.

Určitě Vám to je povědomé...

To, co je velmi důležité, je celkově dostat tělo do "pohody", hubnout zdravým způsobem a hlavně si tuto váhu dlouhodobě bez problému udržet.

Nejedná se o žádné počítání kalorií, odvažování množství potravy ani zakazování Vašich oblíbených jídel.

Raději Vám pomůžeme zhubnout s radostí a váhu si v pohodě trvale udržet tak, jako se to podařilo mnoha našim klientům.

Držíme se hesla: žádná drastická omezení ani diety nejsou řešení!

Pokud z jakéhokoliv důvodu začnete omezovat přísun živin, byť třeba jediné, tělo se začne bránit a naopak má tendenci si dělat větší zásoby. A tak, po krátkodobém úbytku váhy, začíná opět váha přibývat ještě rychleji. Navíc, aby tělo šetřilo energií, zpomalí metabolismus a vy pozorujete větší únavu. Celková kondice a zdraví se ještě víc zhorší.

Pokud jste za posledních 5 - 10 let nabrali 5, 10, 20 kg, znamená to, že pokud nic nezměníte, tak za dalších 5 - 10 let budete mít 10, 20, 40 kg nadváhy, a s tím pochopitelně spoustu zdravotních problémů, které z ní vyplývají. 

Máme pro Vás řešení: Váš osobní stravovací plán hubnutí a správné výživy, který především vyživí Vaše tělo a pomůže Vám dosáhnout ideální váhy.

Vyplňte, prosím, následující dotazník, který nám umožní přizpůsobit stravovací plán přesně Vašim individuálním potřebám.

Naše metoda funguje a garantujeme výsledky, budete mít optimální váhu a hlavně žádné zbytečně vydané peníze do nákladných diet a specialistů.

Žádné riziko. Pouze zdravě a přirozeně shozené kilogramy jednou provždy. S námi shodí každý!

Váš osobní poradce Vás bude diskrétně a nezávazně kontaktovat, aby Vám poskytl veškeré konkrétní informace.

TIP: V rámci podpory pro Vás získáváte i přístup na online kurz - Školu správného stravování - kurz je zaměřen na klíčová témata, např. jak se orientovat v dostupných potravinách a další informace z oblasti správného stravování. Takto budete "vyzbrojeni" informacemi, které Vám pomohou dosáhnout Vašeho cíle rychleji a efektivněji.

Daniela Šimůnková

Kontakt:
Daniela Šimůnková
email: dsim@obemail.com
telefon: 731902524